Kartki dla dzieci z Marzycielskiej Poczty

W dniach od 19 do 28 marca 2018 r.  po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod hasłem: „Świąteczne kartki dla dzieci z Marzycielskiej Poczty”.  Uczniowie z kl. I a, I b, I c, II a, II b, III a, III c z wychowawczyniami, dzieci świetlicowe pod kierunkiem swoich pań oraz uczniowie kl. VI a pod opieką pani polonistki wykonali wielkanocne kartki do wybranych podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”.  Wysłaliśmy 10 wielkich kopert, zapakowanych po brzegi w kartki pełne kicających zajączków, słodkich baranków, żółtych kurczaczków i barwnych pisanek.

20180322_142502

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Mamy nadzieję, że  pozytywna energia przekazana z naszymi kartkami doda chorym dzieciom i ich rodzicom siłę w walce z chorobą i choć odrobinę radości.