• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do akcji „Razem na święta”.

Jest to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej skierowana doszkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całej Polsce. Jej celem jestzachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot iwięzi międzypokoleniowych.

 Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Będzie odbywała się w sposób bezpieczny dla jej uczestników, z zachowaniem dystansu społecznego oraz zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.