Jestem aktywny, dbam o swoje zdrowie.

Nie trzeba zawodowo uprawiać sportu, aby czerpać satysfakcję z wysiłku fizycznego.

Zachęcamy uczniów, rodziców i pracowników szkoły do zaprezentowania różnych form własnej aktywności fizycznej ( np. NordicWalking, wspinaczka, narciarstwo, pływanie, bieganie, tańce) na tablicy znajdującej się przy gabinecie pani pielęgniarki. Mile widziane są prezentacje w formie fotografii. Celem podejmowanego działania jest promowanie zdrowego stylu życie i dbania o własne zdrowie.

Termin przysyłania informacji do dnia 25 kwietnia 2016 r. na adres: sekretariatsp1@sp1.polkowice.pl z dopiskiem „Jestem aktywny, dbam o swoje zdrowie”.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele Jolanta Sobczyk, Elżbieta Marciniak, Mariusz Bobeła.

aktywny

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.