• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Jesienne warsztaty plastyczne kl. II b w Świetlicy Środowiskowej.

Dnia 08.10.2015r. uczniowie klasy II b po raz kolejny  odwiedziły Świetlicę  Środowiskową w Polkowicach.  Podczas warsztatów plastycznych wykonywały JESIENNE DZREWKO SZCZĘŚCIA. Dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do pracy. Korzystały z kolorowego filcu, falistej tektury, a uzupełnieniem pracy były monety jednogroszowe. Efekt był zaskakujący. Wszyscy byli bardzo dumni  z wykonanego zadania.  Po takim wysiłku były wspólne tańce i słodki poczęstunek. Dzieci już nie mogą się doczekać kolejnych warsztatów i rozmyślają jaką pracę będą wykonywały?……

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.