• Kartaka dla górników
 • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
  a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
  b) w czasie przebywania w szatniach,
  c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

 • 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
  a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
  b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Jesienne warsztaty plastyczne kl. II b w Świetlicy Środowiskowej.

Dnia 08.10.2015r. uczniowie klasy II b po raz kolejny  odwiedziły Świetlicę  Środowiskową w Polkowicach.  Podczas warsztatów plastycznych wykonywały JESIENNE DZREWKO SZCZĘŚCIA. Dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do pracy. Korzystały z kolorowego filcu, falistej tektury, a uzupełnieniem pracy były monety jednogroszowe. Efekt był zaskakujący. Wszyscy byli bardzo dumni  z wykonanego zadania.  Po takim wysiłku były wspólne tańce i słodki poczęstunek. Dzieci już nie mogą się doczekać kolejnych warsztatów i rozmyślają jaką pracę będą wykonywały?……

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.