• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

INFORMUJEMY, IŻ NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII PROFILAKTYCZNEJ ,,ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

ZTU to znana i uznana marka na polskim rynku profilaktyczno-edukacyjnym. To kampania pozytywna i pomysłowa, stawiająca na wyraźny i optymistyczny przekaz. ZTU nie straszy i nie gani, ale uczy młodych ludzi, jak być silniejszymi, szczęśliwszymi i bardziej samoświadomymi osobami. Oferowane materiały profilaktyczne są nowoczesne, oryginalne i pomysłowe. Bazują na najnowszych trendach w edukacji. To profilaktyka, której oczekują nauczyciele i uczniowie: nie nudna i sztampowa, ale barwna i pełna optymizmu.

CELE GŁÓWNE KAMPANII:

Wspieranie budowy poczucia własnej wartości.

Nauka samooceny, doskonalenie umiejętności pozytywnego myślenia.

Wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży.

Ograniczanie podejmowania przez dzieci i młodzież zachowań ryzykownych.

Wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań, konkursów.

Więcej informacji na stronie: www.trzezwyumysl.pl/2018/