INFORMUJEMY, IŻ NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII PROFILAKTYCZNEJ ,,ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

ZTU to znana i uznana marka na polskim rynku profilaktyczno-edukacyjnym. To kampania pozytywna i pomysłowa, stawiająca na wyraźny i optymistyczny przekaz. ZTU nie straszy i nie gani, ale uczy młodych ludzi, jak być silniejszymi, szczęśliwszymi i bardziej samoświadomymi osobami. Oferowane materiały profilaktyczne są nowoczesne, oryginalne i pomysłowe. Bazują na najnowszych trendach w edukacji. To profilaktyka, której oczekują nauczyciele i uczniowie: nie nudna i sztampowa, ale barwna i pełna optymizmu.

CELE GŁÓWNE KAMPANII:

Wspieranie budowy poczucia własnej wartości.

Nauka samooceny, doskonalenie umiejętności pozytywnego myślenia.

Wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży.

Ograniczanie podejmowania przez dzieci i młodzież zachowań ryzykownych.

Wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań, konkursów.

Więcej informacji na stronie: www.trzezwyumysl.pl/2018/