III Tydzień Walki z Depresją

W ciągu całego życia na depresję choruje 15-18% populacji ogólnej, W POLSCE MÓWIMY O 1 MLN OSÓB W WIEKU PRODUKCYJNYM Zaburzenia nastroju wśród zgłaszanych w 2020 r. dolegliwości stanowiły łącznie 3,5%, (w tym aż 3% stanowiła depresja), czyli mogą one dotyczyć blisko 1 miliona Polaków w wieku produkcyjnym. Dane te wzmaga dodatkowo pandemia, konieczność izolacji, trwające kwarantanny, wszystko to wpłynęło na zmniejszenie zasobów wsparcia społecznego, a poczucie pustki i osamotnienia przyczynia się do powstawania objawów depresji.
23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. CENTRUM FORMACJI RODZINY IM. Jana Pawła II w Lubinie oraz GŁOGOWSKIE STOWARZYSZENIE OTWARTE DRZWI wraz z partnerem KGHM POLSKA MIEDŹ S.A zapraszają do obchodów tego dnia poprzez udział w III TYGODNIU WALKI Z DEPRESJĄ, w dniach 21- 27 lutego 2022

Bezpłatne wykłady i konsultacje oraz dostęp do specjalistów stał się już tradycją wpisaną w to wydarzenie. W tym roku dostępnych jest 100 bezpłatnych konsultacji ze specjalistami i będą odbywać się stacjonarnie w Lubinie i w Głogowie, a także online. Obowiązują zapisy na zasadzie pierwszeństwa. Rejestracja trwa od początku lutego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbywa się hybrydowo, jednakże organizatorzy zapewniają, że każdy zarejestrowany otrzyma dostęp do wszystkich nagrań online. Warto się więc zapisać się już dziś, aby być na bieżąco i otrzymać linki do transmisji.
Szczegóły wydarzenia:
www.kghm.com/depresja
www.cfrlubin.pl
REJESTRACJA
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBT60mlIG7c7bSL62Ds6EqgeSlcY0IhMROPxuhLqlJC1fWCA/viewform?usp=sf_link
DARMOWE KONSULTACJE
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgdN_njVG4jz-ODDIY3_-H6zkoej3VEBUC0AVSQy60loodog/viewform?usp=sf_link

Bookmark the permalink.

Comments are closed.