• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY CZTERECH GMIN – 1 TURNIEJ PRZEMKÓW 3/02/2018.

3 lutego 2018 r. odbył się I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Czterech Gmin zorganizowany przez UKS “Szach-Mat” Przemków i Zespół Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Na turnieju zjawili się zawodnicy z Przemkowa, Głogowa, Polkowic i Lubina. Turniej rozgrywany był na dystansie 7 rund, po 30 minut na zawodnika. Zwycięzcami okazali się: I miejsce – Róg Bartłomiej , II miejsce – Kacper Werner , III miejsce – Perek Oskar. Dwoje uczniów naszej szkoły odniosło sukces w postaci uzyskania IV kategorii szachowej przez Mikołaja Zarzyckiego z kl VI b i  V kategorii szachowej przez  Macieja Bobełę z kl II a.