• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

 • Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

 • Druki do pobrania :
  Ogłoszenie

  Karta półkolonie _lato_2021_SP1
  Karta półkolonie _lato_2021_SP3

I etap Szkolnego Przeglądu Talentów – grudzień 2013r.

I etap Szkolnego Przeglądu Talentów – grudzień 2013r.

Galeria Zdjęć

W dniach 04 i 05 12 2013r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap Szkolnego Przeglądu Talentów.

04.12.2013r. jury w składzie: p. Sylwia Minta, p. Dorota Kołodziejczyk, p. Janina Szpocińska, p. Halina Partyka i p. Bogusława Skraba obejrzało 20 występów 24 uczestników przeglądu z klas I-III.

Przyznano wyróżnienia w kategoriach:

Taniec:

 • Lena Buczma kl. IIa,
 • trio z kl.IIId (Kotwica, Denisiewicz i Świderska),
 • duet z kl. IIb (Małgorzata Pieńko i Kamil Oruba),
 • Aleksandra Rachwalska z kl. IIb

Recytacja:

 

 • Gabriela Kauch kl. IId

Gra na instrumencie:

 

 • Aleksandra Szczerbanowicz kl. IIb (skrzypce)
 • Maja Wesołek kl. IIIa (pianino)
 • Zuzanna Sobańska kl. IIIa

Śpiew:

Martyna Piwowar kl. IIIa

………………………………………………………………………….

05.12.2013r. jury w składzie: p. Jolanta Sobczyk, p. Halina Partyka, p. Elżbieta Gregorczyk, p. Arleta Strojecka i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Matejewska obejrzało 17 występów 22 uczestników w klasach IV- VI.

Przyznano:

I miejsce i nagrodę publiczności uczniowi klasy VIc Oliwierowi Sikora w kategorii taniec.

Wyróżnienia przyznano uczniom w następujących kategoriach:

Śpiew:

 Zuzanna Walczak kl. Vd

Gra na instrumencie:

Kinga Sobańska kl. Va (skrzypce)

Kategoria inne:

Angelika Podstawka kl. VIc – akrobatyka

Emanuel Wilczyk kl. VIc – freestyle (czyt. fristyl)

Katarzyna Nieroda kl. VIc – origami

 

Wyróżnieni uczniowie zaprezentują swoje umiejętności na apelu podsumowującym I semestr.

Gratulujemy i jednocześnie informujemy że II etap Szkolnego Przeglądu Talentów odbędzie w kwietniu w czasie obchodów dni patrona. Zwycięzca otrzyma tytuł „Talentu rokuJuż dzisiaj zachęcamy do rozwijania swoich talentów i powodzenia w II etapie Szkolnego Przeglądu Talentów

Bookmark the permalink.

Comments are closed.