• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Gabinet stomatologiczny.

Lekarz stomatolog ,

Zasady korzystania z gabinetu stomatologicznego w trakcie pandemii.

Specjalista od chorób zębów i jamy ustnej. Do zadań szkolnego stomatologa  należy diagnozowanie oraz leczenie chorób zębów, dziąseł, błony śluzowej jamy ustnej oraz udzielanie szkolnym pacjentom informacji odnośnie zachowania właściwej higieny jamy ustnej.

Godziny pracy lekarza stomatologa:

poniedziałek godz. 10.00 – 13.00,

środa godz. 10.00 – 13.00.