• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2019/2020.

Drodzy Szanowni Rodzice uczniów kl. VII i VIII

Stypendium jest adresowane do uczniów, którzy spełniają łącznie wszystkie poniższe warunki:
– wykazują wysokie wyniki w nauce oraz znaczące osiągnięcia;
– pochodzą z terenów wiejskich;
– mają niewysoki dochód w rodzinie (nie ustalamy z góry limitu dochodów na jedną osobę w rodzinie).

Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych. Ponadto, dla wybranych stypendystów Fundacja organizuje weekend motywacyjny w Warszawie w październiku 2019 r.

Jak aplikować? Wypełniając wyłącznie elektronicznie wniosek o przyznanie stypendium i przesyłając go na adres:stypendia@papilionis.org wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2018/2019. Wniosek do pobrania: http://tiny.cc/zpfg8y

Zgłoszenia wniosków dokonujemy w  dniach 1-15 lipca 2019 r.

Więcej informacji o stypendium:

www.papilionis.org

www.facebook.com/FundacjaEfektMotylaEffectusPapilionisFoundation/

Pytania prosimy kierować pod adres e-mail: stypendia@papilionis.org