• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Finał Strefy Legnickiej w unihokeju chłopców i dziewcząt.

Dnia 18.10.2017 roku w Gaworzycach odbył się finał strefy legnickiej w unihokeju dziewcząt. W zawodach brała udział reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach zajmując miejsce tuż za podium plasując się na IV miejscu.

Finał Strefy Legnickiej w unihokeju dziewcząt 18.10.2017 .

Natomiast w piątek 20.10.2017 roku również w Gaworzycach odbył się finał strefy legnickiej chłopców.

Finał Strefy Legnickiej w unihokeju chłopców 20.10.2017 .

Po bardzo zaciętej i wyrównanej grze reprezentacja chłopców zajęła II miejsce przegrywając w rzutach karnych z SP Chobienia. Szkoła Podstawowa z Chobieni i chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach wywalczyli tym samym awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w środę 25.10.2017 na hali sportowej przy ul. Parkowej we Wrocławiu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Opiekun
G. Kielin