• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

  • Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

  • Druki do pobrania :
    Ogłoszenie

    Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

*Ferie z Jedynką*

W naszej szkole w czasie ferii zorganizowano półkolonię pod hasłem:
„Fabryka przygód- ferie zimowe z Jedynką”. Dwa tygodnie super spędzonego
czasu już za nami. Ferie upłynęły nam we wspaniałej, wesołej, zimowej
atmosferze. Uczestnicy brali udział w wielu ciekawych zajęciach i
zabawach. Czas spędzony bardzo aktywnie: zabawy na śniegu połączone z
lepieniem bałwana, jazdą na sankach czy rzucaniem śnieżkami. Nie zabrakło
zajęć plastycznych, konkursów, gier zręcznościowych, konstrukcyjnych, zabaw
tanecznych. Na zakończenie turnusu uczestnicy otrzymali nagrody za udział w
konkursach, które będą im przypominać mile spędzony czas. Zabawy było co
niemiara. Na potwierdzenie fotogaleria z naszej półkolonii.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.