Eko zdrowie

eko

W dniu 29 października 2014 w naszej szkole odbyło się spotkanie dla chłopców
z klas V i VI z przedstawicielami programu EKO-Zdrowie realizowanego przez KGHM w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Zaproszono uczniów na bezpłatne treningi z piłki nożnej, które prowadzone będą przez szkoleniowców z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Podczas pierwszych zajęć w każdej z lokalizacji trenerzy przeprowadzą testy sportowe. Wyłonione w ten sposób grupy, liczące maksymalnie 20 uczestników, wezmą udział w ośmiu kolejnych treningach. Wszyscy uczestnicy zajęć mogą liczyć na świetną zabawę i atrakcyjne nagrody, w tym bilety na mecze KGHM Zagłębia Lubin. Na najlepszych czekają zaproszenia na testy do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Ponadto młodzi piłkarze, którzy wezmą udział w treningach, spotkają się z zawodnikami pierwszej drużyny KGHM Zagłębia Lubin.