• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Dziś wspominamy naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II w dniu Jego 100 rocznicy urodzin.

Pamiętamy.

Z okazji 100 rocznicy urodzin – 18.05.1920r oraz 15 rocznicy śmierci – 2.04.2005  naszego Wielkiego  i wyjątkowego Rodaka Jana Pawła II zostały przeprowadzone okolicznościowe katechezy w klasach 0- VIII.

Efektem zajęć  a zarazem hołdem złożonym  naszemu rodakowi są prace plastyczne, wiersze, prezentacje, które wykonali uczniowie. Nauczyciele katecheci przygotowali wystawę multimedialną prac plastycznych uczniów, link do prac poniżej. Pani Małgorzata Kosińska przygotowała grę multimedialną przybliżającą postać świętego. Ze względu na czas pandemii, zaistniałą sytuację zostanie rozstrzygnięty również konkurs na etapie szkolnym  „Jan Paweł II – droga do świętości”, wyniki ogłoszone wkrótce.  W tym tygodniu  odbędą się również katechezy dedykowane papieżowi.

https://drive.google.com/file/d/1MFQ__GQJahA6uVlPWynqfsps3lLcM4YP/view

Bookmark the permalink.

Comments are closed.