• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Dziewiątego listopada 2017 roku uczniowie klasy IV c wyruszyli na wycieczkę do Oddziału Zakładów Górniczych Polkowice- Sieroszowice.

Uczniowie wraz ze swoim wychowawcą p. Dorotą Hass oraz opiekunem p. Anną Sroką zwiedzali powierzchnię kopalni. Podczas wizyty mieliśmy okazję sprawdzić, jak pracują górnicy. Uczniowie zwiedzali łaźnię hakową, lampownię, nadszybie, plac kopalni koło magazynu soli oraz magazyn soli. W Oddziale uczniowie oglądali również interesującą wystawę obrazującą tradycje górnicze i historię Polskiej Miedzi. Na zakończenie naszej wycieczki czekał słodki poczęstunek w restauracji „Oberża”.