DZIENNIKARZ RADIA ZET W NASZEJ SZKOLE!

W dniu 10.02.2015 r. naszą szkołę odwiedził znany dziennikarz Radia Zet – Michał Korościel. Uczestniczył w spotkaniu z kółkiem redakcyjnym „Młody reporter”, na którym opowiadał o swojej pracy, czyli o tym, jak w ogóle zaczęła się jego przygoda z radiem, wspominał też o zabawnych sytuacjach, jakie spotkały go w pracy.

5-Aparat świetlicy 2015 1271

Udzielił naszym młodym reporterom cennych wskazówek i rad, a chyba najcenniejszą z nich jest ta, że aby coś osiągnąć, trzeba przede wszystkim tego bardzo chcieć! Dzieci z zainteresowaniem słuchały fascynujących opowieści naszego gościa, mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf, obejrzeć mikrofon – narzędzie pracy w radiu.

4-Aparat świetlicy 2015 1269

Zadawały także pytania, nieraz bardzo intrygujące, co zauważył nawet sam Pan Michał, który z cierpliwością i uśmiechem na ustach udzielał wyczerpujących odpowiedzi. W następnym wydaniu „Sówki” ukaże się wywiad z dziennikarzem.

1-Aparat świetlicy 2015 1244

Pan Michał odwiedził również dzieci z naszej szkolnej świetlicy oraz został zaproszony na jedną z lekcji do klasy IV „c”.

2-Aparat świetlicy 2015 1249