• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dzień Praw Zwierząt.

Dnia 22.05.2015r. obchodzimy Dzień Praw Zwierząt . Z okazji tego niezwykłego święta uczniowie kl. I b i I a zorganizowali wystawę zwierząt domowych, na którą  zaprosili  uczniów ze wszystkich  klas. Zwiedzający mogli  zobaczyć : rybki, świnki morski, chomiki, kanarki, patyczaki,  gołębia oraz jeża. Każde zwierzątko miało podpis ze swoim imieniem. Właściciele swoich pupili opowiadali ciekawostki związane z ich hodowlą. Wystawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród  dzieci. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym i już  zapraszamy  na wystawę za rok.