• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dzień Pluszowego Misia w I b.

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie klasy I b już 17.11.2017r. wraz ze swoimi pluszakami świętowali  tę  misiową uroczystość w MGBP w Polkowicach. Dzieci musiały wykupić „bilet” do  Krainy  Pluszowego Misia, który kosztował aż   dwa   uśmiechy.    Dzieci   odśpiewały   wszystkim   misiom  „Sto lat” i to  nawet w języku zwierząt.  Były też misiowe  tańce, oglądanie książek o misiach oraz zabawy plastyczne i manualne. Porozmawialiśmy o misiach z bajek, a także o prawdziwych niedźwiedziach i  ich zwyczajach. Było tak miło, że nawet biblioteczny miś Karmelek przerwał na chwilę swój zimowy sen, by zabawić się z dziećmi.