• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

„Dzień Matematyki”.

Dnia 10.06.2019r. odbył się szkolny turniej dla klas szóstych „Dzień Matematyki”. Celem turnieju było promowanie matematyki jako nauki atrakcyjnej, mającej zastosowanie w wielu dziedzinach.

Uczniowie podzieleni na grupy brali udział w następujących konkurencjach: tworzenie brył z kostek przestrzennych „Happy”, konstruowanie modeli zadanych brył z zestawów manipulacyjnych „Kugeli”, układanie zadanych wzorów z „Tangramów”, rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek, odpowiadanie na pytania dotyczące teorii matematyki.

Wszystkie konkurencje oceniane były przez komisję zgodnie z ustalonymi kryteriami.

Zespoły klasowe otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze, które ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach.

Turniej przygotowały i przeprowadziły: E. Prokopowicz, A.Walkowiak.