• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Dzień gier planszowych” w klasie IV b.

21 grudnia 2017 r. uczniowie kl. IV b czas na zajęciach lekcyjnych spędzili sposób nietypowy. Zamiast lekcji grali w różnorodne gry planszowe. Uczniowie podzieleni na grupy grali w gry przyniesione z domu oraz te, które są zgromadzone w szkole m.in.: „Scrabble”, „Monopoly”,  „Nogi stonogi”, „UNO’, „Scrabble”, „5 sekund”, „Remik”. Dużą popularnością cieszyła się gra przygodowa „Talizman. Magia i miecz”. Był to dobry czas na doskonalenie umiejętności pracy w grupie oraz rywalizacji fair play.