• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Drugoklasiści na trzydniowej wycieczce w Polanicy

W dniach 26-28.03.2018 r. uczniowie kl. II a i II b uczestniczyli w trzydniowej wyciecze do Polanicy Zdr. Podczas pobytu w Domu Wczasów Dziecięcych Green Rest uczyli się samodzielności i zaradności. Odbyły się zajęcia edukacyjne, krajoznawcze i warsztaty plastyczne. Uczniowie odwiedzili także Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdr., gdzie brali udział w warsztatach czerpania papieru i Twierdzę Kłodzką, wędrując podziemnymi korytarzami i zwiedzając część nadziemną.  Wszyscy wrócili do domu pełni wrażeń,  z nadzieją, że jeszcze wrócą do Polanicy.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.