• Kartaka dla górników
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Drodzy Darczyńcy!

logo_szlachetna_paczka

W imieniu mojej rodziny chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie dary,
które otrzymaliśmy od Was. Każda pomoc z Waszej strony jest dla nas dużym wsparciem. Radość moja i moich dzieci z otrzymanych prezentów jest nie do opisania.
Nie sposób podziękować w tych kilku zdaniach za Waszą dobroć. Z całego serca dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach, Radzie Rodziców,
Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji Szkoły, wszystkim Uczniom, Koordynatorowi SZKLACHETNEJ PACZKI na terenie szkoły oraz wszystkim zaangażowanym w projekt.

Korzystając z okazji, że możemy napisać do Państwa tych kilka słów, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia: zdrowia, szczęścia i błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus, a w Nowym Roku – wiele pomyślności.

Obdarowana przez Was

SZLACHETNĄ PACZKĄ rodzina z Chocianowa.