• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Drodzy Darczyńcy!

logo_szlachetna_paczka

W imieniu mojej rodziny chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie dary,
które otrzymaliśmy od Was. Każda pomoc z Waszej strony jest dla nas dużym wsparciem. Radość moja i moich dzieci z otrzymanych prezentów jest nie do opisania.
Nie sposób podziękować w tych kilku zdaniach za Waszą dobroć. Z całego serca dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach, Radzie Rodziców,
Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji Szkoły, wszystkim Uczniom, Koordynatorowi SZKLACHETNEJ PACZKI na terenie szkoły oraz wszystkim zaangażowanym w projekt.

Korzystając z okazji, że możemy napisać do Państwa tych kilka słów, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia: zdrowia, szczęścia i błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus, a w Nowym Roku – wiele pomyślności.

Obdarowana przez Was

SZLACHETNĄ PACZKĄ rodzina z Chocianowa.