• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Mikołajkowe Wyścigi Rzędów

Dnia 8 grudnia uczniowie klasy III a uczestniczyli w Mikołajkowych Wyścigach Rzędów, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Władysława, Stanisława Reymonta, w Trzebnicach. Celem imprezy była integracja uczniów z terenu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego, umiejętność rywalizacji „fair play”, wspólna zabawa i aktywne spędzenie czasu. Drużyny utworzone drogą losowania konkurowały między sobą w 10 konkurencjach o intrygujących nazwach: Wyścig kelnerów, Skoki Mikołaja, Upadające choinki, Turlanie kul śniegowych, Ucieczka z prezentem, Zgubiona rękawiczka, Wyścigi reniferów, Łyżwiarskie skoki, Wyścigi narciarzy, Zmarznięty narciarz. Zabawa była wyśmienita! Uczniowie nie tylko rywalizowali ze sobą w ramach utworzonych rzędów, ale świetnie się przy tym bawili. Ich doskonały nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym na sali. Dzieci poza otrzymanymi nagrodami przywiozły do szkoły statuetkę, która będzie im przypominała o mile spędzonym czasie.

mik