Dnia 8 grudnia uczniowie klasy III a uczestniczyli w Mikołajkowych Wyścigach Rzędów, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Władysława, Stanisława Reymonta, w Trzebnicach

Mikołajkowe Wyścigi Rzędów

Dnia 8 grudnia uczniowie klasy III a uczestniczyli w Mikołajkowych Wyścigach Rzędów, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Władysława, Stanisława Reymonta, w Trzebnicach. Celem imprezy była integracja uczniów z terenu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego, umiejętność rywalizacji „fair play”, wspólna zabawa i aktywne spędzenie czasu. Drużyny utworzone drogą losowania konkurowały między sobą w 10 konkurencjach o intrygujących nazwach: Wyścig kelnerów, Skoki Mikołaja, Upadające choinki, Turlanie kul śniegowych, Ucieczka z prezentem, Zgubiona rękawiczka, Wyścigi reniferów, Łyżwiarskie skoki, Wyścigi narciarzy, Zmarznięty narciarz. Zabawa była wyśmienita! Uczniowie nie tylko rywalizowali ze sobą w ramach utworzonych rzędów, ale świetnie się przy tym bawili. Ich doskonały nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym na sali. Dzieci poza otrzymanymi nagrodami przywiozły do szkoły statuetkę, która będzie im przypominała o mile spędzonym czasie.

mik

Bookmark the permalink.

Comments are closed.