• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Dnia 28 marca 2017r. w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej dla dziewcząt klas V-VI

Celem turnieju było promowanie piłki nożnej wśród dziewcząt, wychowanie poprzez sport oraz kształtowanie zdrowego stylu życia. W zawodach wzięło udział 40 zawodniczek. Spotkanie rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Najlepsza okazała się drużyna z klasy VI d       z kapitanem Sabiną Kotwicą na czele, pokonując rywali prawie  we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym boju zdobyła drużyna  klasy VI b i VI a,  a trzecie miejsce przypadło drużynie klasy VI c i V d. Uczestniczki turnieju podeszły do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. W czasie imprezy rozegrano wiele ciekawych, emocjonujących i trzymających w napięciu do końcowego gwizdka meczów.

xx

Wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.

Zwycięska drużyna w składzie: Weronika Gilewska, Natalia Haberek, Sabina Kotwica, Milena Denisiewicz, Natalia Bajaś.