Dnia 25 maja 2016 r. w klasie I a obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Matki.

Dnia 25 maja 2016 r. w klasie I a  obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Matki.  Jednym z punktów programu był występ artystyczny dzieci składający się z krótkich scenek nawiązujących do codziennych relacji dzieci z mamami. Były też recytacje wierszy oraz śpiewy piosenek. Następnie dla integracji wszystkich obecnych, na szkolnym korytarzu odbyły się zabawy ruchowe z chustą animacyjną oraz hula – hop. Po zabawach nastąpił czas na słodki poczęstunek i kawę. W trakcie degustacji odbył się pokaz prezentacji multimedialnej przygotowanej przez wychowawcę, która prezentowała zdjęcia uczniów z mamami. Uroczystość dostarczyła paniom wiele radości oraz chwil wzruszeń.