• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Dnia 25 kwietnia 2018 r. klasa IV a, c i e uczestniczyły w wycieczce do Zielonej Góry do studia kulinarnego Look&Cook na warsztaty kulinarne z finalistką MasterChefa Zosią Zaborowską oraz parku trampolin SKOKOLOCO.

Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kulinarnym schow. W trakcie pokazu mieli za zadanie samodzielnie odtworzyć słodkie danie w postacie cytrynowej i burczanej tarty. Spotkanie z uczestniczką MasterChefa na długo zostanie im w pamięci Zosia okazała się wspaniałą koleżanką super kucharką, która w profesjonalny i zabawny sposób przekazała swoje doświadczenie kulinarne uczestnikom warsztatów. Po kulinarnej uczcie dzieci miały okazje spalić dopiero co przyjęte kalorie w parku trampolin. Wycieczka była bardzo udana i wszyscy nie mogą doczekać się kolejnych tego typu warsztatów.