Dnia 25 kwietnia 2018 r. klasa IV a, c i e uczestniczyły w wycieczce do Zielonej Góry do studia kulinarnego Look&Cook na warsztaty kulinarne z finalistką MasterChefa Zosią Zaborowską oraz parku trampolin SKOKOLOCO.

Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kulinarnym schow. W trakcie pokazu mieli za zadanie samodzielnie odtworzyć słodkie danie w postacie cytrynowej i burczanej tarty. Spotkanie z uczestniczką MasterChefa na długo zostanie im w pamięci Zosia okazała się wspaniałą koleżanką super kucharką, która w profesjonalny i zabawny sposób przekazała swoje doświadczenie kulinarne uczestnikom warsztatów. Po kulinarnej uczcie dzieci miały okazje spalić dopiero co przyjęte kalorie w parku trampolin. Wycieczka była bardzo udana i wszyscy nie mogą doczekać się kolejnych tego typu warsztatów.