• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 24 kwietnia 2018r. w ramach obchodów Święta Szkoły zorganizowano wystawę pod nazwą „Moje zbiory kolekcjonerskie”.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI, którzy zaprezentowali 21 kolekcji. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzbudziła wiele pozytywnych emocji wśród odwiedzających. Podczas zwiedzania przeprowadzono plebiscyt na „Najciekawszą kolekcję”.

W wyniku głosowania wyłoniono zwycięzców:

I miejsce kolekcja pod nazwą „Elitarna jednostka” –  Grzegorz Krzeszowski kl. V a

II miejsce kolekcja pod nazwą „Minerały” – Natalia Sowa kl. VI d

III miejsce kolekcja pod nazwą „Moje telefony” – Łukasz Grużewski kl. VI a

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez KGHM , które będą wręczone podczas  Uroczystej Akademii zorganizowanej z okazji Święta Szkoły.