• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 22 lutego 2018 r. w ramach realizacji projektu ortograficznego „Z ortografią za pan brat” w czytelni szkolnej odbył się „Turniej ortograficzny”

Wytypowani uczniowie wszystkich klas trzecich stanęli przed  problemem rozwiązania rozmaitych zadań o charakterze ortograficznym. Dzielnie  zmagali się  z zagadkami, rebusami, krzyżówkami, wykreślankami, które zawierały trudności ortograficzne. Całogodzinne potyczki udowodniły, że trzecioklasiści mają dużą wiedzę na ten temat. Wszyscy godnie reprezentowali swoje klasy. Zwycięzcami została drużyna klasy III B,  na  drugiej pozycji uplasowała się klasa     III A, a  trzecie miejsce  eq aequo zajęli uczniowie klasy III D i III E. 1 marca odbyło się wręczenie nagród. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz  nagrody w postaci gier dydaktycznych ufundowanych przez Radę Rodziców.

Organizatorzy  J. Zarzycka i K. Adamczewska-Popów serdecznie gratulują zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju.