• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 22 listopada w klasie II a symbolicznie obchodziliśmy Dzień Kredki.

 Święto, które w szczególny sposób związane jest z dziećmi. Dzieci swoje pierwsze prace zazwyczaj wykonują właśnie kredką. Kredka towarzyszy im przez długie lata: w domu, przedszkolu, szkole. Za jej pomocą mogą wyrazić to co myślą, czują i o czym marzą. Na początku zajęć przeczytaliśmy wspólnie opowiadanie  T.Fiutowskiej “Kłótnia kredek”. Następnie dzieci rysowały kredki według własnego pomysłu oraz układały z kredek różne ciekawe budowle i wzory. Zajęcia zakończyły się tańcami przy piosence „Kolorowe kredki” w wykonaniu zespołu Fasolki.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.