• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 21 kwietnia uczniowie klasy II b udali się do PCA, aby obejrzeć Wystawę Lalek.

Dnia 21 kwietnia uczniowie klasy II b udali się do PCA, aby obejrzeć  Wystawę  Lalek, Kostiumów i Rekwizytów  Teatralnych pt. „Z rekwizytorni teatru”.  Dzieci dowiedziały się , że pochodzą one ze zbiorów Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry – teatru lalkowego, w którym aktorzy towarzyszą na scenie wspaniałym lalkom.  Na wystawie w Galerii „Na piętrze” mogli podziwiać m.in. orientalną maskę i strój księżniczki, konika oraz inne postacie, które grały kiedyś główne role w spektaklach . Zwiedzania wystawy dostarczyło dzieciom wiele emocji,  ciekawych przeżyć oraz wzbogaciło ich słownictwo.