• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 2 maja 2018 roku na plaży przy sprzyjającej pogodzie zostały przeprowadzone na Zielonej Szkole zajęcia udzielania pierwszej pomocy.

Dnia 2 maja 2018 roku  na plaży przy sprzyjającej pogodzie zostały przeprowadzone zajęcia udzielania pierwszej pomocy. W zajęciach tych brały udział dzieci z klas trzecich naszej szkoły przebywających na Zielonej Szkole. Uczniowie doskonalili kolejność działań przy udzielaniu pierwszej pomocy. Utrwalili numer telefonu alarmowego oraz numery telefonów służb ratowniczych w Polsce, sposób sprawdzania przytomności, wezwania pomocy, sprawdzenia oddechu u osoby poszkodowanej. Przećwiczyli ułożenie osoby poszkodowanej, nieprzytomnej, oddychającej w pozycji bocznej ustalonej. Potrafią podjąć podstawowe działania związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.