• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 19 stycznia 2017r. uczniowie kl. III uczestniczyli w ciekawych warsztatach ekologicznych poprowadzonych przez Panią Agnieszkę Gruszczyńską z ZGZM w Polkowicach.

Dnia 19 stycznia 2017r. uczniowie kl. III  uczestniczyli w ciekawych warsztatach ekologicznych poprowadzonych przez Panią Agnieszkę Gruszczyńską z ZGZM w Polkowicach.  Dzieci dowiedziały się jak należy segregować odpady oraz dlaczego jest to takie ważne. Poznali pojęcie recyklingu oraz oglądali film pokazujący gdzie trafiają odpady z naszych gospodarstw domowych. Wzięli także udział w zabawie sprawdzającej zdobyte wiadomości. Uczniowie chętnie i  aktywnie uczestniczyli w zajęciach.