• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Korneliada Matematyczna”

Dnia 18.05.2018 roku odbył się  IV powiatowy konkurs  matematyczny „Korneliada Matematyczna” w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach. W konkursie wzięło udział trzynaście trzyosobowych drużyn złożonych uczniów klas IV ze szkół podstawowych powiatu polkowickiego. Uczniowie rozwiązywali zadania i rebusy matematyczne. Doskonalili umiejętności zgodnego współdziałania w zespole, podejmowania wspólnych decyzji i właściwego prezentowania efektów swojej pracy.

Wyniki:

I miejsce SP Gaworzyce

II miejsce SP Chocianów

III miejsce SP Grębocice

Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach po emocjonującej dogrywce zajęła IV miejsce. Szkołę reprezentowali: Wojciech Habas, Mateusz Ozga, Wojciech Walkowiak.

Opiekun Agnieszka Walkowiak