Dnia 14.11.2016 r. uczniowie klasy VC po raz drugi odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki.

Klasa VC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3

            Dnia 14.11.2016r. uczniowie klasy VC  po raz drugi odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki. Piątoklasiści przeczytali maluchom bajeczkę „Kicia Kocia sprząta” Anity Głowińskiej oraz interaktywną książeczkę „Naciśnij mnie” Tullet Herve . To książka, którą trzeba przekręcać, na którą trzeba dmuchać, której trzeba klaskać. Zarówno uczniowie jak i przedszkolaki świetnie bawili i uczyli się czytając ją wspólnie. Niezwykłe przygody kolorowych kropek rozbudziły wyobraźnię maluchów! Dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 były zachwycone. Za uważne słuchanie zostały nagrodzone małym upominkiem. Zdjęcia z wizyty zrobiła uczennica klasy VC Gabriela Siecińska.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.