Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy II a, II b, II c, II d, II e i I c uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy II a, II b, II c, II d, II e i I c uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry. W ramach wycieczki obejrzeliśmy spektakl teatralny pt.  „Tymoteusz wśród ptaków”, podczas którego główny bohater, którym był mały niedźwiadek Tymoteusz, łamiąc zasady rządzące lasem, pomógł wykluć się pisklęciu z jajka. Swym zachowaniem dał piękną lekcję miłości tym, którzy chcieli trzymać się utartych praw i zapomnieli na chwilę o współczuciu. Po spektaklu wybraliśmy się do „Krainy Słodkości”, gdzie oglądaliśmy proces produkcji słodyczy, a następnie skręcaliśmy własnego lizaka. Ostatnim punktem wycieczki było Planetarium, w którym obejrzeliśmy film pt.  „Ziemia, Księżyc i Słońce”. W prosty i zabawny sposób dowiedzieliśmy się jak Słońce i Księżyc determinują rytm życia na Ziemi i jaką rolę pełnią w naszym życiu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.