• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy II a, II b, II c, II d, II e i I c uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy II a, II b, II c, II d, II e i I c uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry. W ramach wycieczki obejrzeliśmy spektakl teatralny pt.  „Tymoteusz wśród ptaków”, podczas którego główny bohater, którym był mały niedźwiadek Tymoteusz, łamiąc zasady rządzące lasem, pomógł wykluć się pisklęciu z jajka. Swym zachowaniem dał piękną lekcję miłości tym, którzy chcieli trzymać się utartych praw i zapomnieli na chwilę o współczuciu. Po spektaklu wybraliśmy się do „Krainy Słodkości”, gdzie oglądaliśmy proces produkcji słodyczy, a następnie skręcaliśmy własnego lizaka. Ostatnim punktem wycieczki było Planetarium, w którym obejrzeliśmy film pt.  „Ziemia, Księżyc i Słońce”. W prosty i zabawny sposób dowiedzieliśmy się jak Słońce i Księżyc determinują rytm życia na Ziemi i jaką rolę pełnią w naszym życiu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.