• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 13.04.2018 r. odbyły się szkolne eliminacje Powiatowego Konkursu Teatr Jednego Aktora „Humor i satyra w poezji i prozie”.

Wzięło w nim udział 22 uczniów z klas II – IV.

Komisja konkursowa w składzie: pani Alina Bobera, pani Natalia Sznajdrowicz i pani Ewa Mielniczek przyznała uczestnikom w pionie klas I – III następujące  miejsca:

– I miejsce – Tomasz Stawniczy z klasy IIId – op. pani Beata Skowrońska

– II miejsce – Łucja Wróblewska z klasy III a- op. Pani Katarzyna Adamczewska – Popów

– III miejsce – Filip Nowak z klasy I a – op. Aneta Kurowska

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym konkursu.

Ze względu na niską frekwencję uczniów klas IV – VI zostaną przeprowadzone dla nich eliminacje, które wyłonią zwycięzców w dn. 20.04.18 r. o godz. 14.40 w sali 35.