• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Dnia 10 października 2018 r. kl. V b i VI a uczestniczyły w spotkaniu z prof. dr Nitul Dutta z Uniwersytetu w Marwadi w Indiach.

 Spotkanie zostało zorganizowane przez dr inż. Zdzisława Pólkowskiego. Niecodzienny gość opowiadał uczniom o swoim kraju, jego kulturze i historii. Zaprezentował ciekawe miejsca i sylwetki sławnych ludzi. Zachęcał do nauki matematyki, zabaw z liczbami i wykonywania działań matematycznych. Podczas spotkania bardzo zaciekawiła uczniów opowieść o robocie „Sophia”, który obdarzony został sztuczną inteligencją.

Rozmowa odbywała się w języku angielskim. Uczniowie mogli w praktyce sprawdzić swoją umiejętność porozumiewania się w tym języku. Spotkanie z Panem Nitul Dutta na długo zostanie zapamiętane przez uczniów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.