• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Dnia 10 listopada nasi uczniowie wraz z pocztem sztandarowym z przypiętymi kotylionami, powiewającymi flagami pomaszerowali na polkowicki Rynek by uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości.

Dnia 10 listopada nasi uczniowie wraz z pocztem sztandarowym z przypiętymi kotylionami, powiewającymi flagami pomaszerowali na polkowicki Rynek by uczestniczyć w obchodach  Święta Niepodległości. Jedną z części uroczystości było podniesienie flagi na maszt i występ Orkiestry Górniczej. Dzieci mogły również podziwiać wystawę sprzętu wojskowego jednostki pancernej z Bolesławca i brygady inżynieryjnej z Głogowa.

snep