Dn. 7 grudnia 2017 r. o godzinie 16.30 odbyła się otwarta lekcja matematyki w klasie IVc przygotowana i poprowadzona przez nauczycielki matematyki: Monikę Habas i Agnieszkę Walkowiak.

LEKCJA OTWARTA Z MATEMATYKI W KLASIE IVC

Dn. 7 grudnia 2017 r. o godzinie 16.30 odbyła się otwarta lekcja matematyki w klasie IVc przygotowana i poprowadzona przez nauczycielki matematyki: Monikę Habas i Agnieszkę Walkowiak, na którą zostali zaproszeni rodzice uczniów wymienionej klasy. W zajęciach brało udział 5 rodziców
i 7 uczniów.

Celem zajęć było zaprezentowanie różnych sposobów utrwalania rachunku pamięciowego na liczbach naturalnych. Podczas lekcji dorośli wspólnie z uczniami ćwiczyli rachunek pamięciowy za pomocą programu komputerowego „Hexelon”, rywalizowali podczas układania puzzli „PIRAMIDA” , grali w BINGO, bawili się również kartami matematycznymi A. Grabowskiego. Aktywność i zaangażowanie uczestników w rozwiązywanie zadań była bardzo duża. Wszyscy uczestnicy zajęć stwierdzili, że bardzo miło i pożytecznie spędzili czas.

Agnieszka Walkowiak