• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie “Ja w świecieekologii”, realizowanego w ramach projektu “Mobilna Poradnia Ekologiczna”.

Celemkonkursu jest popularyzacja i promocja postaw proekologicznych, a także zachęcenieuczestników do rozwijania umiejętności plastycznych.Konkurs adresowany jest do osób w każdym wieku. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej odwołującej się bezpośredniodo hasła przewodniego konkursu “Ja w świecie ekologii” oraz do szeroko rozumianej ekologii.Praca konkursowa musi być wykonana w formacie A4 (orientacja pozioma). Pracąkonkursową może być rysunek, wyklejanka czy np. kolaż. Na autorów 10 najlepszych prac czekają edukacyjne nagrody.By zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny nastronie www.ekoporadnia.eu, a następnie przesłać na adres e-mail: edu@crl.org.pl skan lubdobrej jakości zdjęcie wykonanej pracy. Zdjęcia i skany można również przesyłać wwiadomości prywatnej na profilu Centrum Rozwoju Lokalnego na Facebooku. Termin nadsyłania prac konkursowych: 28 grudnia 2020 Wyniki konkursu: 31 grudnia 2020Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest na stronie: www.ekoporadnia.eu#JaWŚwiecieEkologii #MobilnaPoradniaEkologiczna Serdecznie zapraszamy do udziału!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.