• Slider

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w “E-wolontariacie”

Celem jest zbudowanie ogólnopolskiej drużyny osób chcących pomagać innym, a przy tym się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. W ramach “e-wolontariatu” uczeń, który zgłosi się do udziału będzie otrzymywać drogą elektroniczną zadania do wykonania. Zadania dla e-wolontariuszy będą dostosowane do ich wieku.

Dlaczego warto zostać e-wolontariuszem?
E-wolontariat to możliwość współtworzenia inicjatyw i przedsięwzięć prospołeczmych o zasięgu ogólnopolskim

Zostając e-wolontariuszem otrzymasz wyjątkowy certyfikat potwierdzający Twoje zaangażowanie. Certyfikat umożliwi Ci zdobycie w szkole punktów za działalność wolontaryjną.

E-wolontariat to możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności bez wychodzenia z domu

Jako e-wolontariusz będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach online, podczas których będziemy wymieniać się uwagami i spostrzeżeniami, a także będziemy planować kolejne działania   E-wolontariat to okazja nawiązania nowych znajomości z wolontariuszami z całej Polski

Zapraszamy na stronę:

https://landing.freshmail.io/s2cmx553jh/e-wolontariusz
Bookmark the permalink.

Comments are closed.