Bijemy rekord świata uczestnicząc w lekcji on-line wychowania fizycznego

           Dnia 22 kwietnia, tj. w środę o godz. 14:30 naszego czasu uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, nauczycielami ustanowili Rekord Świata w największej lekcji WF on-line. W tym samym czasie cały świat zjednoczył się przez 30 minut wspólnego treningu.

Organizatorem wydarzenia było Vision4Sport i Fundacja V4Sport. Partnerami globalnymi byli Active Healthy Kids i International Sport and Culture Association. Uczniowie, rodzice i nauczyciele aktywnie uczestniczyli w międzynarodowym wydarzeniu.

       Wspólny trening był zarówno świetną zabawą dla wszystkich aktywnych uczestników, a jednocześnie dawką codziennej aktywności fizycznej, która jest niezbędna dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie podczas największej w historii lekcji wf on-line, którzy poświęcili swój czas i ćwiczyli razem z nami przed monitorem komputera. Jesteśmy wspaniali… Brawo MY To była historyczna lekcja wychowania fizycznego … równiez dla naszej ,,Jedynki” 🙂

 BRAWO ,,JEDYNKA” !!!!

#StayHome#StayActive

Stronger Together !

Bookmark the permalink.

Comments are closed.