Barwy Ziemi – warsztaty przyrodnicze dla przedszkolaków odbyły się 25 kwietnia 2017 r.

Barwy Ziemi – warsztaty przyrodnicze dla przedszkolaków

Obchody Dnia Ziemi są okazję do promowania naszej szkoły w środowisku lokalnym. W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy VI a swoją wiedzę i umiejętności przyrodnicze prezentowali podczas warsztatów przyrodniczych dla przedszkolaków. Zajęcia dla polkowickich maluchów odbyły się 25 kwietnia 2017 r. pod hasłem „Barwy Ziemi”. W czasie zajęć uczniowie prezentowali doświadczenia, które wyjaśniały prawa rządzące światem przyrody. Goście z wielkim zainteresowaniem obserwowali zmieniające się barwy, tańczące rodzynki, wybuchy wulkanu oraz powiększające objętość balony.  Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy i nauki.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.