• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Barwy Ziemi” – uczniowskie doświadczenia źródłem wiedzy o prawach rządzących w przyrodzie.

Szkolne obchody Dnia Ziemi są okazją do promowania wśród uczniów zasad zachowania się w środowisku przyrodniczym oraz uświadamiania konieczności ochrony przyrody. 23 kwietnia uczniowie klas IV, V i VI uczestniczyli w zajęciach podczas, których pod kierunkiem uczniów klasy VI b poznawali prawa rządzące w przyrodzie. W trakcie doświadczeń i obserwacji rozpoznawali pospolite drzewa, obserwowali erupcję wulkanu, badali właściwości cieczy oraz skład powietrza atmosferycznego. Dla uczestników zajęć jak i prowadzących była to ciekawa lekcja przyrody.