Artystyczne sukcesy naszych uczniów w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkamw Beskidach”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że  uczniowie naszej szkoły zostali laureatami i otrzymali wyróżnienia w prestiżowym XXVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”. Jury XXVIII MKP „Mieszkam w Beskidach” informuje, że w bieżącej edycji konkursu  wzięło udział około siedmiu tysięcy uczestników z Polski, Czech , Słowacji i Ukrainy. Z pośród tych nadesłanych prac jury nagrodziło ponad tysiąc uczestników i wyróżniło również ponad tysiąc autorów. Prace konkursowe były oceniane w 13 kategoriach. Prace naszych uczniów zgłoszone zostały w kategorii  rysunek i ceramika. Opiekun artystyczny – Alina Bobeła- nauczyciel plastyki.

Laureaci  i wyróżnieni:

I miejsce w kat. 13- 15 lat – Kaja Biczkowska z klasy VII d (rysunek)

II miejsce w kat. 7- 9 lat – Jacek Bobeła z klasy III a (ceramika opiekun artystyczny Małgorzata Wacińska )

III miejsce w kat. 13- 15 lat – Jakub Woźniak z klasy VII e (rysunek)

Wyróżnienia :

Mateusz Piórkowski z klasy IV b (rysunek)

Mikołaj Bukraba z klasy V a (rysunek)

Adrian  Ściana z klasy VI e (rysunek)

Filip Franczak z klasyVI a (rysunek)

dav

Strona organizatora konkursu:

http://mieszkamwbeskidach.pl/

Bookmark the permalink.

Comments are closed.