Apel z okazji Dnia Górnika

            Jesteśmy szkołą, która pielęgnuje tradycje oraz zwyczaje górnicze. Również w tym roku świętowaliśmy ten dzień, który jest wyjątkowy i szczególny dla wielu osób w naszym regionie. W ramach obchodów barbórkowych w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Górnika. Swoją obecnością zaszczycił nas między innymi Burmistrz Polkowic, Prezes Towarzystwa Muzycznego w Polkowicach oraz inni zaproszeni goście.

Nie zawiedli również Górnicy, którzy jak co roku licznie przybyli na szkolną uroczystość. Uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowali szereg występów, były recytacje, śpiewy , tańce, wywiady, a nawet pokaz mody górniczej. Swoje umiejętności zaprezentował także zespół UKULELE pod kierownictwem instruktora gry – Pani Agaty Jakubas. Wszyscy znakomicie się bawili. Zobaczcie sami 😊

Bookmark the permalink.

Comments are closed.