• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Aktywna przerwa w klasie III c

Aktywne przerwy to świetny pomysł na spożytkowanie energii, szczególnie między lekcjami, które wymagają od uczniów skupienia i głównie siedzenia w ławce.

W klasie III c wykorzystujemy zabawy skakane, do których tak naprawdę niewiele potrzeba. Wystarczy nam korytarz, muzyka i kawałek taśmy klejącej. Skaczemy razem z naszą panią Kasią i panią Izą i zapraszamy kolegów i koleżanki z innych klas do włączenia się do zabawy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły aby zobaczyć jak się bawimy  na przerwach:

Katarzyna Walasek