Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Gramy Zmysłami” II edycja

niedziela, 15 stycznia 2023

W roku szkolnym 2022/2023 szkoła nasza przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” II edycja. Patronat honorowy nad projektem objęło Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz Rzecznik Praw Dziecka. Celem projektu jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci, tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Zadania jakie zostały wykonane w naszej szkole to „Sensoryczny spacer”, „Sensoryczna matematyka”, „Sensoryczne ozdoby świąteczne” i „Wzrok”. Wszystkie zadania sprawiły uczniom wiele radości i przyniosły ogromną satysfakcję z wykonanych działań promujących naukę poprzez zabawę.

red. sp1_mkosinska

Strony w dziale:

Strony w dziale: