Harmonogram II turnusu półkolonii | Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach

Harmonogram II turnusu półkolonii

poniedziałek, 8 lipca 2024

Termin /temat dnia

Treść zajęć

08.07.2024 r.

„ Wakacyjne powitanie”

Spotkanie organizacyjne .

Zapoznanie z wytycznymi , regulaminami dotyczącymi warunków udziału i stosowania zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas półkolonii . Warsztaty nt. bezpieczeństwa prowadzone przez funkcjonariusza Straży Miejskiej .

Wybór nazwy grupy. Zawarcie kontraktu. Zajęcia plastyczne –  tworzenie plakatu grupy.

Warsztaty artystyczne –„Mydełko glicerynowe ”.

Turniej sportowy –„ Wyścigi na wesoło”.

09.07.2024 r.

„Lato na wsi”

Gr. I-V: Wycieczka autokarowa do zagrody edukacyjnej „Świerkowe zacisze” w Jakubowie Lubińskim. Zwiedzanie skansenu maszyn  i urządzeń, wiejskiej chaty. Ścieżka edukacyjna przez las. Warsztaty kulinarne „Domowe wypieki,” „Turniej u gospodarza”- gry i zabawy .

Gr. VI-XI: Warsztaty aktywności z dmuchańcami.

10.07.2024 r.

„Filmoteka małego człowieka ”

Wyjście do kina.

Warsztaty konstrukcyjne „Mały konstruktor”.

Warsztaty plastyczne –„Latawce”. Warsztaty balonowe.

Zajęcia i animacje taneczne.

Zabawy sportowe na szkolnym placu zabaw.

11.07.2024r.

„Wakacyjne zabawy”

Gr. VI-XI: Wycieczka autokarowa do zagrody edukacyjnej „Świerkowe zacisze” w Jakubowie Lubińskim. Zwiedzanie skansenu maszyn  i urządzeń, wiejskiej chaty. Ścieżka edukacyjna przez las. Warsztaty kulinarne „Domowe wypieki” „Turniej u gospodarza”- gry i zabawy .

Gr. I- V : Warsztaty aktywności z dmuchańcami.

12.07.2024r.

„ Aktywni i kreatywni”

Wyjście na basen.

Zabawy przy muzyce – dyskoteka.

Podsumowanie półkolonii, rozstrzygnięcie konkursów. Pamiątkowa sesja zdjęciowa.

red. sp1_mkosinska

Strony w dziale:

Strony w dziale: