• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Akcja charytatywna klasy III c  “Pełna miska dla Schroniska”.

W dniach od 23 września do 15 października br. klasa III c wraz z wychowawcą zorganizowała zbiórkę rzeczy dla Schroniska Zwierząt Bezdomnych w Głogowie. Zbieraliśmy dla psów i kotów karmę mokrą, suchą, przysmaki, zabawki oraz koce. Zbiórka na terenie szkoły przerosła nasze oczekiwania. Kilkudziesięciu uczniów okazało swoje serce i empatię względem naszych mniejszych, bezdomnych przyjaciół i przyniosło wiele darów.

Oprócz wspomnianych wyżej  rzeczy, rodzice jednego z naszych uczniów przynieśli domek dla kotów w świetnym stanie. Kierownictwo i wolontariusze Schroniska Zwierząt Bezdomnych w Głogowie byli bardzo zaskoczeni ogromem rzeczy i bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za włączenie się do tej pięknej inicjatywy!

Katarzyna Walasek- organizator akcji charytatywnej