Akcja charytatywna klasy III c  “Pełna miska dla Schroniska”.

 
W dniach od 23 września do 15 października br. klasa III c wraz z wychowawcą zorganizowała zbiórkę rzeczy dla Schroniska Zwierząt Bezdomnych w Głogowie. Zbieraliśmy dla psów i kotów karmę mokrą, suchą, przysmaki, zabawki oraz koce. Zbiórka na terenie szkoły przerosła nasze oczekiwania. Kilkudziesięciu uczniów okazało swoje serce i empatię względem naszych mniejszych, bezdomnych przyjaciół i przyniosło wiele darów.
 
 
 

Oprócz wspomnianych wyżej  rzeczy, rodzice jednego z naszych uczniów przynieśli domek dla kotów w świetnym stanie. Kierownictwo i wolontariusze Schroniska Zwierząt Bezdomnych w Głogowie byli bardzo zaskoczeni ogromem rzeczy i bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za włączenie się do tej pięknej inicjatywy!

 

 

Katarzyna Walasek- organizator akcji charytatywnej

 
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.